Tesco Havířov: Kde se setkávají kvalitní potraviny a skvělá cena!

Tesco Havířov

Vítáme Vás uvnitř prodejny Tesco Havířov! Jsme tu pro Vás s širokým sortimentem potravin a dalších produktů, aby Vaše nakupování bylo co nejpohodlnější a nejefektivnější. Těšíme se na Vaši návštěvu v naší moderní a příjemné prodejně právě zde v Havířově.

Historie Tesco v České republice

Historie Tesco v České republice

Tesco je jedním z největších maloobchodních řetězců na světě a jeho historie sahá až do roku 1919, kdy byla založena společnost Tesco Stores Limited. V roce 1996 se Tesco dostalo i do České republiky, kde otevřelo svou první prodejnu potravin v Havířově.

Od doby Tesco rychle rostlo a postupně se stalo jedním z nejvýznamnějších hráčů na českém trhu s potravinami. Dnes má Tesco více než 200 prodejen po celé České republice, nabízí široký sortiment zboží a zaměstnává tisíce lidí.

Tesco však nejen prodává potraviny, ale také aktivně podporuje místní komunity. Společnost se zapojuje do charitativních projektů a pomáhá řešit sociální problémy v České republice.

Historie Tesca v Česku je plná úspěchů a inovací, kterými se řetězec stal oblíbenou volbou pro mnoho zákazníků.

Popis prodejny v Havířově

Popis prodejny v Havířově

Tesco Havířov je moderní a prostorná prodejna potravin, která nabízí široký výběr kvalitních produktů za příznivé ceny. Prodejna se nachází v centru města a disponuje dobrou dostupností ze všech směrů. V naší prodejně najdete čerstvé ovoce a zeleninu, kvalitní maso z domácího i zahraničního chovu, pečivo a sladkosti od nejlepších pekařů, ale také lahodné sýry nebo vína celosvětových značek. Kromě toho máme širokou nabídku dalších potřeb pro vaši domácnost, jako jsou kosmetika, drogerie, elektronika či oblečení. Naše přátelské personál bude rád pomoci s jakýmkoliv dotazem a zajistit, aby nakupování u nás bylo co nejpříjemnější. Přijďte za námi nakoupit již dnes!

Sortiment potravin

Sortiment potravin v prodejně Tesco Havířov

Nabízíme široký výběr čerstvých potravin a denního pečiva, chlazené i mražené zboží, lahodné delikatesy a produkty lokálních dodavatelů. Naše prodejna se pyšní kvalitou sortimentu a svěžestí produktů, které pravidelně doplňujeme o novinky dle sezóny. Vycházíme vstříc potřebám našich zákazníků a snažíme se nabídnout ty nejkvalitnější produkty za přijatelnou cenu. Přijďte nás navštívit a ochutnejte to nejlepší co Havířovská prodejna Tesco má k dispozici!

Nabídka čerstvých potravin

"Tesco Havířov - Vaše zdroj čerstvých potravin! U nás najdete nejen kvalitní a čerstvé ovoce a zeleninu, ale i široký výběr masa, ryb a pečiva. Navíc nabízíme mnoho produktů lokálních dodavatelů, což je pro nás velmi důležité. Přijďte se přesvědčit sami!"

Služby pro zákazníky

"Služby pro zákazníky v Tesco Havířov - Snažíme se, aby nakupování pro naše zákazníky bylo co nejpohodlnější a nejefektivnější. Nabízíme mnoho služeb, které vám usnadní nákup a zabezpečí vaši spokojenost. Naše přátelský personál je vám kdykoliv k dispozici a ochotně vám poradí. Mezi naše služby patří online nákupy, rychlé pokladny, rozsáhlé oddělení s čerstvými potravinami a řada dalších výhod. V Tesco Havířov jsme tu pro vás!"

Akce a slevy

"Akce a slevy v prodejně Tesco Havířov: Ušetřete na svých nákupůch s našimi nejnovějšími nabídkami!"

Nákupní zážitek v Tesco Havířov

Pokud hledáte místní obchod s potravinami, který nabízí skvělý nákupní zážitek v Havířově, Tesco Havířov je pro vás tou správnou volbou! Toto obchodní centrum se nachází v samotném srdci města a nabízí široký výběr kvalitních produktů za přijatelné ceny. Bez ohledu na to, zda hledáte čerstvé ovoce a zeleninu, chutné maso nebo oblíbené sladkosti, Tesco Havířov má všechno. Ať už nakupujete pro sebe nebo pro celou rodinu, určitě si užijete nákupní zážitek v tomto moderním a přátelském prostředí. Navštivte Tesco Havířov již dnes a objevte, co tento úžasný obchod může nabídnout!

Společenská odpovědnost Tesco

Společenská odpovědnost Tesco – jak se angažujeme v Havířově.

V naší prodejně Tesco v Havířově víme, že náš podnikání má velký dopad na místní komunitu a životní prostředí. Proto se snažíme být co nejvíce angažovaní v oblasti společenské odpovědnosti.

Pravidelně podporujeme lokální organizace a charitativní projekty, jako je např. sbírka potravin pro potřebné nebo sponzorování místních kulturních akcí. Dále se aktivně zapojujeme do ochrany životního prostředí tím, že minimalizujeme množství odpadu a zavádíme ekologicky šetrné řešení do naší provozovny.

Společenská odpovědnost je pro nás důležitou součástí našeho podnikání a v Havířově jsme rádi, že můžeme přispět k lepšímu životu obyvatel této krásné oblasti.

Závěr k tématu "Tesco Havířov" - jak tato prodejna potravin přispívá ke zlepšení života obyvatel Havířova?

Publikováno: 29. 04. 2023

Kategorie: jídlo

Autor: Ludmila Patočková

Tagy: tesco havířov | prodejna potravin v havířově