Rohlík Point: Nová pekárna, která vám rozšíří obzory chuti!

Rohlik Point

Vítejte v pekárně Rohlik Point! Zajímá vás, co se za názvem skrývá? Přijďte k nám ochutnat nejčerstvější rohlíky a další pečivo, které si zamilujete na první kousnutí. Užijte si pohodovou atmosféru našeho prostorného interiéru a nechte se unést vůní čerstvého těsta. Jsme tu pro vás každý den s novými lahůdkami!

Historie rohlíku

Historie rohlíku sahá až do středověku, kdy se v Evropě začaly pečt první pečivo. Rohlík byl původně nazýván jako "houska" a vyráběl se ze stejného těsta jako chleba. Postupem času se rohlíky staly oblíbeným pečivem mezi lidmi díky svému křupavému povrchu a měkkému uvnitř.

V Českých zemích se objevily různé druhy rohlíků, např. francouzský, vídeňský nebo našinec. V roce 1960 vznikla první řetězová pekárna "Rohlik Point", která si rychle získala oblibu kvůli svému kvalitnímu pečivu a široké nabídce produktů. Dnes patří Rohlik Point mezi nejoblíbenější řetězce pekáren v České republice s desítkami prodejen po celém území země.

Koncept pekárny Rohlik Point

Koncept pekárny Rohlik Point je založen na kvalitních surovinách a tradičních receptech, které jsou kombinovány s moderními technologiemi. Naše pekárna se specializuje především na výrobu rohlíků, které jsou pro nás symbolem českého pečení a spojují nás s naší domovskou zemí. V Rohlik Point nabízíme široký sortiment rohlíků od klasických bílých až po originálnější druhy s různými přísadami, které si můžete zakoupit nejen jako samostatné pečivo, ale i jako součást teplé snídaně nebo oběda. Přijďte ochutnat to nejlepší, co česká pekárna Rohlik Point nabízí!

Nabídka pekárny

Nabídka pekárny "Rohlik Point"

U nás najdete dokonalé rohlíky, chleby a sladké pečivo, všechny vyrobené s láskou a péčí. Nechte se unést svěžestí našich produktů a ochutnejte dokonale propečené delikatesy, které budou lahodit vaší chuťové buňce. Přijďte si k nám pro svůj denní dárek od pekaře!

Kvalita a zdraví výrobků

Kvalita a zdraví výrobků jsou pro nás v pekárně Rohlik Point klíčové. Chceme, aby naši zákazníci měli nejen skvělý chuťový zážitek, ale také zajištění toho, že konzumují kvalitní a zdravé produkty. Proto dbáme na používání vysoce kvalitních surovin a sledujeme přísná pravidla při výrobě a skladování našich výrobků. Dále si zakládáme na tom, aby byly naše produkty chutné i pro osoby s alergiemi či intolerancemi. Zkrátka, u nás najdete nejenom širokou škálu pečiva a sladkostí, ale také kvalitu v podobě zdravých a bezpečných produktů.

Lokality a otevírací doba

Lokality a otevírací doba pro pekárnu Rohlik Point

Rohlik Point je nejlepším místem, kam se můžete vydat, když toužíte po čerstvém chlebu, sladkých dezertech nebo kávě. Naše pekárna nabízí širokou škálu produktů vyrobených s láskou a tradičními recepty.

Abychom vám usnadnili návštěvu našeho Rohlik Pointu, máme pro vás připravený seznam našich lokalit a otevíracích dob. U nás si můžete užít vzdušné prostředí s vůní čerstvého pečiva a pozvat své blízké na lahodné jídlo.

Navštivte jeden z našich Rohlik Pointů dnes a užijte si chuť tradičního pečiva!

Návštěva Rohlik Point - ochutnání lahodného pečiva a poznání historie této tradiční české pekárny.

Závěr - Přijďte ochutnat čerstvé a kvalitní pečivo v naší pekárně Rohlik Point. Naše chlapci z pytle koulejí těsto a pečou poctivé domácí speciality již desetiletí. U nás si můžete být jisti, že každý kousek má svůj charakter a chuť, které oceníte při každém kousnutí. Navštivte nás a nechte se hýčkat vůní čerstvě upečených rohlíků a dalších lahůdek.

Publikováno: 20. 04. 2023

Kategorie: jídlo

Autor: Zuzana Šmídová

Tagy: rohlik point | pekárna