Da Pietro - italská kuchyně přímo na talíři v srdci města

Da Pietro

"Vstupte do světa chuti a pohody v restauraci da pietro - místo, kde se setkávají lahodné recepty italské kuchyně a útulný interiér. Připravte se na gastronomické zážitky, které rozproudí vaše smysly a poskytnou vám nezapomenutelný zážitek."

Historie restaurace Da Pietro

Historie restaurace Da Pietro sahá až do roku 1992, kdy se zde otevřela první pizzerie s názvem "Pizzeria Bella Italia". Zkušený kuchař a majitel Pietro se rozhodl přinést do České republiky autentickou italskou kuchyni a nabídnout svým hostům pravé italské speciality. V roce 2000 se pizzerie proměnila na opravdovou restauraci a dostala nový název - "Restaurace Da Pietro".

Od té doby si restaurace získala své věrné zákazníky nejen díky skvělému jídlu, ale také díky útulné atmosféře a přátelskému personálu. Restaurace Da Pietro se stala jednou z nejoblíbenějších italských restaurací v Praze a těší se velké prestiži jak u místních obyvatel, tak u turistů z celého světa.

Dnes je RESTAURACE DA PIETRO synonymem pro kvalitu, tradici a vynikající chuťový zážitek.

Interiér a atmosféra

Interiér a atmosféra da pietro: Vstupte do naší restaurace a okamžitě pocítíte jedinečnou atmosféru, která vás vtáhne do světa skvělé italské gastronomie. Interiér naší restaurace je elegantní a moderní, ale zároveň útulný a příjemný. Náš tým se snažil, aby každý detail interiéru byl v souladu s konceptem italského stylu. Kombinaci kamene, dřeva a kovu jsme doplnili výjimečnými kousky nábytku, které podtrhují celkový dojem z naší restaurace. Užijte si u nás nezapomenutelné chvíle plné skvělého jídla, lahodných více i přátelského personálu ve skvělém prostředí.

Nabídka jídel a nápojů

Nabídka jídel a nápojů v restauraci "da pietro" je skvělá možnost pro milovníky italské kuchyně. V naší nabídce najdete autentická italská těstovinová jídla, lahodné pizzařské speciality, čerstvé saláty a mnoho dalších chutných pokrmů. Kromě toho nabízíme také široký výběr kvalitních vín a osvěžujících nápojů, jako jsou aromatické kávy nebo řemeslně vařené pivo. Přijďte si užít skvělou atmosféru naší restaurace a ochutnat ty nejlepší italské pochoutky!

Speciality italské kuchyně

"Zážitek pro chuťové buňky - ochutnejte naše lahodné speciality italské kuchyně v restauraci da pietro"

Výběr vína

Výběr vína - dokonalý doplněk k vaší chuti v da pietro.

Závěr a doporučení pro návštěvníky

Po návštěvě restaurace da pietro můžeme s jistotou říci, že se jedná o skvělé místo pro vychutnání italské gastronomie. Kromě chutného jídla jsme ocenili i příjemnou atmosféru a milý personál, kteří nám umocnili celkový zážitek.

Pokud plánujete navštívit da pietro, doporučujeme si rezervovat stůl předem, neboť se jedná o oblíbenou restauraci a bývá často plno. Dále bychom Vám doporučili ochutnat jejich speciality jako je např. pizza "da pietro" nebo těstoviny s mořskými plody.

Celkově lze tedy za naše zkušenosti říci, že da pietro je vynikajícím místem pro strávení příjemného večera v přátelské atmosféře s fantastickým jídlem.

Publikováno: 18. 05. 2023

Kategorie: jídlo

Autor: Ludmila Patočková

Tagy: da pietro | restaurace